Jak vybrat dětskou přilbu


Podle statistik dochází přibližně u každého pátého případu nehody cyklisty k poranění hlavy, od oděrek až po vážnější poranění mozku. Děti jsou přitom snad nejohroženější skupinou a proto je používání přileb u dětí povinné. Přilba za pár set korun může dítěti bez přehánění zachránit i život!

Přilba dokáže v případě pádu z kola, což je u dětí poměrně častá situace, rozložit energii nárazu na větší plochu a lépe ochránit hlavu jezdce a její používání tedy určitě má význam. U dětských přileb se tolik výrobci nezabývají hmotností a superlehké modely byste proto mezi dětskými modely hledaly marně. Daleko větší měrou se konstruktéři zaměřují na vysokou bezpečnost a možnosti nastavení řemínků a upínacího mechanismu. Pro zvýšení pasivní bezpečnosti mívají přilby reflexní nálepky.

Hotovým bestsellerem je přilba Giro Rascal, která se stala vítězem testu dětských cyklistických přileb v Rakousku. Tato přilba nabízí jednoduché nastavení s širokými možnostmi přesného upnutí díky upínacímu systému One-Step Fit, díky čemuž přilba výborně drží na hlavě, příjemně se nosí a je bezpečná. Navíc je na výběr z několika barevných kombinací.

Je jasné, že malí cyklisté si nebudou chtít dát na hlavu jen tak nějakou přilbu. V našem obchodě naleznete pouze dětské přilby renomovaných značek Giro a Bell, které mají s výrobou cyklistických přileb již dlouholeté zkušenosti a patří mezi lídry v oboru, v mnoha barevných kombinacích. Stačí tedy vybrat jen tu pravou.

Pořiďte svým dětem přilbu na kolo. Třeba jim tím zachráníte život. S výběrem i nastavením Vám rádi poradíme v naší prodejně.

Zpět
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace X
Copyright © 2019 SPOKE, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena
Facebook
Twitter
Spokemaraton
APEK - certifikovaný obchod
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu
Ecommerce Europe Trustmark
Provozováno na systému NetShops