Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.
Tibor Ovečka
mají zboží skladem, jinde musím čekat. velmi rychle reagují a posílají. Rozhodně doporučuji.
Michal
V obchode som kupoval konkrétny produkt vo veľmi výhodnej zľave. Objednal som vo štvrtok popoludní, v utorok na obed mi kuriér doručil. Nevýhodou je možno trochu vyššie poštovné na Slovensko. Pridanie možnosti osobného odberu cez Zásielkovňu by bolo fajn. :) Obchod môžem bez problémov odporučiť.
Cherry
Maximálna spokojnosť.
arpinka2
Celým obchodem jsem byla spokojena! Rychlost dodání a komunikace obchodu na výbornou! Příznivé ceny! Mohu jen doporučit!! :-)