Rascal Wild 26 dětské kolo
Rascal Wild 26 je horské kolo pro mladé jezdce, kteří chtějí zažít jízdu na trailu jako skuteční profíci. Hliníkový rám s upravenou sportovní geometrií a nízko položeným těžištěm poskytuje jistotu a skvělou ovladatelnost. Precizní zpracování a polotransparentní lak dodávají kolu moderní vzhled.
O pohodlí v terénu se stará vzduchová vidlice RST se zdvihem 100 mm a možností uzamčení, doplněná plášti o šířce 2,20". Hydraulické kotoučové brzdy zajišťují bezpečné a spolehlivé brzdění v každé situaci. Devítirychlostní přehazovačka spolu s kazetou s širokým rozsahem převodů usnadní zdolávání kopců i svižnou jízdu po rovině. Díky komponentům navrženým podle dětské ergonomie kolo dokonale padne mladým jezdcům a přizpůsobí se jejich potřebám.
Váží pouhých 11,5 kg a je určené pro děti od 8 do 12 let, výškou 135 - 155 cm a vnitřní délkou nohy 80 cm.
- postaveno na hliníkovém rámu s nízko položeným těžištěm
- uzamykatelná vzduchová vidlice přináší komfort a stabilitu při jízdě v terénu a zároveň nabízí možnost uzamčení pružení pro jízdu na zpevněném povrchu
- 10 rychlostní kazeta s velkým rozsahem - ideální malé cyklisty, kteří mají rádi členitý terén
- splňuje přísná bezpečnostní kritéria v rámci mezinárodní normy ISO 4210
- hmotnost: 11,5 kg
Mohlo by vás zajímat:
Parametry
| Rám | |
| Materiál: | alu |
| Rám: | RASCAL AL6061, 1.5“ - 1 1/8" (tapered), BSA 68 |
| Vidlice: | RST F1RST 100 mm |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 1x9 |
| Řazení: | microSHIFT Advent 9sp short reach |
| Přehazovačka: | microSHIFT Advent SuperShort 9sp |
| Kazeta: | microSHIFT Advent 11-38T |
| Kliky: | direct mount 28T, 150mm |
| Pedály: | RASCAL, industrial bearings |
| Komponenty | |
| Kola | |
| Brzdy | |
RASCAL BIKES s.r.o.
Svatopetrská 35/7
617 00 Brno
Česká republika
E-mail: info@rascal.cz
Web: rascal-bikes.cz
Soubory ke stažení
![]() |
Návod (kola Rascal) |
Více od značky Rascal
O značce Rascal
Rascal je česká značka dětských kol a odrážedel. Nabízí lehká, bezpečná a kvalitně zpracovaná kola s moderním designem pro malé cyklisty.


















































