Rascal Wild 27 dětské kolo
Rascal Wild 27 je horské kolo určené pro děti i dospělé menší postavy, které posouvá zážitky z jízdy v terénu na vyšší úroveň. Hliníkový rám s vylepšenou sportovní geometrií a nízko položeným těžištěm zajišťuje jistotu a snadnou ovladatelnost v každé zatáčce. Polotransparentní lak dodává kolu elegantní vzhled.
Vzduchová vidlice RST se zdvihem 100 mm s možností uzamčení a široké pláště poskytují pohodlí při jízdě v terénu. Hydraulické kotoučové brzdy zaručují spolehlivé brzdění v jakékoli situaci. Díky 11rychlostní přehazovačce a kazetě s širokým rozsahem převodů zvládne jezdec jak prudká stoupání, tak rychlou jízdu po rovině.
Díky plnohodnotné výbavě bez kompromisů po něm směle mohou sáhnout i dospěláci menšího vzrůstu! A pozor – s novou červenou barvou Ruby Red bude každý jezdec na trailu nepřehlédnutelný!
- postaveno na hliníkovém rámu s nízko položeným těžištěm
- uzamykatelná vzduchová vidlice přináší komfort a stabilitu při jízdě v terénu a zároveň nabízí možnost uzamčení pružení pro jízdu na zpevněném povrchu
- 11 rychlostní kazeta s velkým rozsahem - ideální malé cyklisty, kteří mají rádi členitý terén
- splňuje přísná bezpečnostní kritéria v rámci mezinárodní normy ISO 4210
- vhodné pro děti s výškou 150 - 165 cm
- hmotnost: 12,5 kg
Mohlo by vás zajímat:
Parametry
| Rám | |
| Materiál: | alu |
| Zdvih (vidlice): | 100 mm |
| Rám: | RASCAL AL6061, 1.5“ - 1 1/8" (tapered), BSA 68 |
| Vidlice: | RST F1RST 100 mm |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 1x11 |
| Řazení: | microSHIFT XCD Xpress 11sp |
| Přehazovačka: | microSHIFT XCD 11sp |
| Kazeta: | microSHIFT G-Series 11-42T |
| Kliky: | direct mount 30T, 165 mm |
| Pedály: | RASCAL, industrial bearings |
| Komponenty | |
| Kola | |
| Brzdy | |
RASCAL BIKES s.r.o.
Svatopetrská 35/7
617 00 Brno
Česká republika
E-mail: info@rascal.cz
Web: rascal-bikes.cz
Soubory ke stažení
![]() |
Návod (kola Rascal) |
Více od značky Rascal
O značce Rascal
Rascal je česká značka dětských kol a odrážedel. Nabízí lehká, bezpečná a kvalitně zpracovaná kola s moderním designem pro malé cyklisty.


















































