Santa Cruz Tallboy 5 Carbon C R Kit celoodpružené horské kolo
Pokud hledáš kolo pro delší vyjížďky, ale s gravity gemoetrií, aby sis užil každý kousek trailu, pak je Tallboy právě pro tebe. Karbonový rám, 130/120 mm, odpružení RockShox Base / Fox Performance, sada Sram NX Eagle, kola Sram / RaceFace. Celý popis
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Soubory ke stažení (1)
Pokud hledáš kolo pro delší vyjížďky, ale s gravity gemoetrií, aby sis užil každý kousek trailu, pak je Tallboy právě pro tebe. XC kolo pro sjezdaře, to je Tallboy!
- karbonový celoodpružený rám se 120 mm zdvihu, třída C
- vidlice se zdvihem 130 mm
- 29" zapletená kola
- systém odpružení VPP
- proporcionální geometrie
- každá velikost je vyladěná k dokonalosti, ať už jde o rozměry nebo tuhost rámu
- vnitřní vedení kabeláže (každý bowden nebo hadice má svůj tunel
- velká kapsa v rámu pod košíkem pro uschování nářadí nebo svačiny
- pro uložení věcí uvnitř rámu jsou součástí kola dva praktické organizéry
- hmotnost 13.99 kg
Parametry
| Rám | |
| Materiál: | karbon |
| Zdvih (vidlice): | 130 mm |
| Zdvih (tlumič): | 120 mm |
| Rám: | Carbon C |
| Vidlice: | RockShox Pike Base, 130 mm |
| Tlumič: | FOX Float Performance, 190x45 mm |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 1x12 |
| Řazení: | SRAM NX Eagle, 12spd |
| Přehazovačka: | SRAM NX Eagle, 12spd |
| Kazeta: | SRAM PG1230, 12spd, 11-50T |
| Komponenty | |
| Kola | |
| Brzdy | |
Výrobce:
Pon. Bike Performance GmbH
Alte Waggonfabrik, Hauptstraße 17 & 19
55120 Mainz
Německo
E-mail: info@ponbikeperformance.com
Web: santacruzbicycles.com
Pon. Bike Performance GmbH
Alte Waggonfabrik, Hauptstraße 17 & 19
55120 Mainz
Německo
E-mail: info@ponbikeperformance.com
Web: santacruzbicycles.com
Soubory ke stažení
![]() |
Návod (kola Santa Cruz) |
Více od značky Santa Cruz
O značce Santa Cruz
Santa Cruz je kalifornská značka prémiových horských kol a rámů. Nabízí špičkový výkon, precizní zpracování a technologie VPP pro maximální jízdní zážitek.
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.











































