GT Stomper FS Ace 26" dětské kolo
GT Stomper FS Ace je dětský full na 26” kolech se zdvihy 130/120 mm. Celý popis
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Soubory ke stažení (1)
GT Stomper FS Ace je dětský full na 26” kolech se zdvihy 130/120 mm. Geometrie rámu i kinematika pružení je přizpůsobena tak, aby i pod lehkým dítětem kolo fungovalo na 100%.
- zdvihy 130/120 mm
- vidlice SR Suntour XCR34 Air
- tlumič SR Suntour Raidon R
- systém zadního odpružení LTS
- sada Microshift AdventX 1x10
- teleskopická sedlovka
- hydraulické brzdy Tektro M275
Mohlo by vás zajímat:
| Rám | Stomper FS 26” Frame, 120mm Travel, BSA 73mm, Tapered Head Tube, Boost 12x148mm Thru-Axle, SRAM UDH, 190x42.5mm Shock Mount |
| Tlumič | SR Suntour Raidon R, 190x142.5mm |
| Vidlice | SR Suntour XCR34 Air, 130mm, 15x110mm |
| Kliky | Prowheel MPX, 30T |
| Středové složení | Prowheel |
| Přehazovačka | MicroSHIFT Advent-X |
| Řazení | MicroSHIFT Advent X, 10-speed |
| Kazeta | MicroSHIFT, 11-48, 10-speed |
| Řetěz | KMC X10, 10-speed |
| Ráfky | WTB ST i25 TCS, 32h, Tubeless Ready |
| Pláště | WTB Vigilante Comp, 26 x 2.3”WTB Vigilante Comp, 26 x 2.3" |
| Náboje | Formula, 15x110mmFormula 12x148mm, HG Freehub Body |
| Brzdy | Tektro M275 Hydro Disc, 160/160mm Rotors |
| Řídítka | GT Alloy Riser Bar, 20mm Rise, 720mm Wide, 5° Rise, 8° Back |
| Představec | GT Alloy, 35mm |
| Gripy | GT MTB |
| Hlavové složení | FSA NO. 42e |
| Sedlo | WTB Silverado |
| Sedlovka | TranzX Dropper, 31.6mm, 80mm |
Parametry
| Rám | |
| Materiál: | alu |
| Zdvih (vidlice): | 130 mm |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 1x10 |
| Kola | |
| Velikost kol: | 26" |
| Brzdy | |
| Brzdy: | hydraulické kotoučové |
Komentáře k produktu
Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.
Výrobce:
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
Zodpovědná osoba:
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
Soubory ke stažení
![]() |
Návod (kola GT) |
Více od značky GT
O značce GT
GT Bicycles je americká značka známá svými odolnými horskými a BMX koly. Nabízí kombinaci kvality, výkonu a zábavy, díky které si získala fanoušky po celém světě.
Doporučujeme
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.



















































