Pokud jsi jako doma na prudkých kopcích, který si rád sám vyjedeš a cestu dolů si užiješ po krkolomných trailech, tak GT Force Carbon jako univerzální all-moutain bike se zdvihem 160 mm vpředu a 150 mm vzadu je přesně pro tebe. Je dostatečně odolný, aby s tebou přežil enduro závod, ale zárověň dostatečně lehký na celodenní brouzdání s partou při objevování nových trailů.
GT vrací zpět do hry svůj legendární systém odpružení LTS, ovšem po patřičné modernizaci. LTS - Linkage Tuned Suspension - platforma, kterou lze naladit na kola všech kategorií a zdvihů. Co to znamená pro jezdce? Lepší výkon při brzdění, pohlcování rázů, navýšení trakce, větší jistota a větší zábava.
Profil jezdce
Cyklista preferující jízdu z kopce, který v sedle kola stráví třeba celý den.
Klíčové vlastnosti
| Rám | Force Carbon 27.5” frame, 150mm Travel, BSA 73mm, LockR Pivots, Tapered Head Tube, Boost 12x148 Thru-Axle, 185x55mm Trunnion Shock Mount, ISCG05 |
| Tlumič | Fox Float Factory X2, 185x55mm, Metric Trunnion, Air |
| Vidlice | Fox Factory 36, 160mm, GRIP2 Damper, Kabolt, tapered steerer, 44mm offset |
| Kliky | Truvativ Descendent 6K, Dub, 32t, 170mm (S-L), 175mm (XL) |
| Pedály | Not Included |
| Přehazovačka | SRAM GX Eagle |
| Řazení | SRAM GX Eagle, 12-speed |
| Kazeta | SRAM XG-1295, X01 Eagle, 10-50, 12-speed |
| Řetěz | SRAM GX Eagle, 12-speed |
| Ráfky | Stan's NoTubes Flow MK3, 32h, tubeless ready |
| Pláště | Schwalbe Magic Mary Performance, 27.5 x 2.35", SnakeSkin, tubeless readySchwalbe Magic Mary Performance, 27.5 x 2.35", SnakeSkin, tubeless ready |
| Náboje | Stan's NoTubes Neo 15x110Stan's NoTubes Neo 12x148 |
| Dráty | Stainless Steel, 14g |
| Brzdy | SRAM G2 RSC hydro disc, 200/180mm Centerline rotors |
| Brzdové páky | SRAM G2 RSC |
| Řídítka | Spank Oozy 780 Trail, 30mm rise, 780mm width |
| Představec | Alloy, 45mm |
| Gripy | GT Statement2 |
| Hlavové složení | FSA NO.42, Semi Integrated, Sealed Bearing, Tapered |
| Sedlo | Fabric Scoop Shallow Sport, steel rails |
| Sedlovka | KS Lev Si dropper, Southpaw Lever, 31.6mm, 125mm (S, M), 150mm (L,XL) |
| Ročník | 2020 |
| Platforma | FORCE |
![]() |
Návod (kola GT) |