Nový GT Force na velkých kolech! Pokud jsi jako doma na enduro závodech, v bikeparku a na prudkých kopcích, které si rád sám vyjedeš, GT Force 29 ke kolo přesně pro tebe.
GT vrací zpět do hry svůj legendární systém odpružení LTS, ovšem po patřičné modernizaci. LTS - Linkage Tuned Suspension - platforma, kterou lze naladit na kola všech kategorií a zdvihů. Co to znamená pro jezdce? Lepší výkon při brzdění, pohlcování rázů, navýšení trakce, větší jistota a větší zábava.
Profil jezdce
Enduro závodník, milovník technických trailů, návštěvník bikeparků.
Klíčové vlastnosti
| Rám | Force Alloy 29" Frame, 150mm travel, BSA 73mm, LockR Pivots, Tapered Head Tube, Boost 12x148 Thru-Axle, 185x55mm Trunnion Shock Mount, ISCG05 |
| Tlumič | Fox Performance Float DPX2 185x55mm Trunnion, 3Pos-Adj. |
| Vidlice | Marzocchi Bomber Z1, 170mm, GRIP Damper, 15x110mm Boost, 44mm Offset |
| Kliky | SRAM SX Eagle Dub, 32t |
| Pedály | Not included |
| Přehazovačka | SRAM SX Eagle |
| Řazení | SRAM SX Eagle, 12-speed |
| Kazeta | SRAM PG-1210, 11-50T |
| Řetěz | SRAM SX Eagle, 12-speed |
| Ráfky | WTB ST i29 TCS 2.0, 32h, Tubeless Ready |
| Pláště | Maxxis Minion DHF, 29 x 2.5", EXOMaxxis Minion DHR II, 29 x 2.4", EXO |
| Dráty | Stainless Steel, 14g |
| Brzdy | Tektro M745 Hydro Disc, 203/180mm Rotors |
| Řídítka | GT Alloy Riser Bar, 30mm Rise, 780mm Wide, 5° Rise, 8° Back |
| Představec | GT Alloy Stem, 31.8mm Clamp, 45mm Length |
| Gripy | Fabric Funguy |
| Hlavové složení | FSA No.42 |
| Sedlo | Fabric Scoop Shallow Sport, Steel Rails |
| Sedlovka | GT Dropkick Dropper Post, 31.6, Internal Routing, 125mm (S, M), 150mm (L, XL) |
| Ročník | 2021 |
| Platforma | FORCE 29 |
![]() |
Návod (kola GT) |