GT GTr Comp silniční kolo
GT GTr je endurance silnička připravená na jakoukoliv cestu. Nabízí především vysokou míru pohodlí, a to i na hodně dlouhých vzdálenostech nebo na rozbitých silnicích. Celý popis
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Soubory ke stažení (1)
GT GTr je endurance silnička připravená na jakoukoliv cestu. Nabízí především vysokou míru pohodlí, a to i na hodně dlouhých vzdálenostech nebo na rozbitých silnicích.
| Rám | All-New GTR Alloy frame, Tapered head tube, Threaded BB, Flat mount disc |
| Vidlice | All-New GTR Full Carbon fork, 1 1/8 to 1 1/4" tapered, flat mount disc, 12mm thru axle |
| Kliky | FSA Tempo, 50/34 |
| Středové složení | Sealed Cartridge |
| Pedály | Low Profile Nylon w/ Toe Clips |
| Přesmykač | Shimano Sora, 31.8 clamp |
| Přehazovačka | Shimano Sora GS |
| Řazení | Shimano Sora, 2x9 |
| Kazeta | Sunrace, 11-32, 9-speed |
| Řetěz | KMC HG53, 9-speed |
| Ráfky | Alex ATD470, tubeless compatible |
| Pláště | Vittoria Zaffiro, 700 x 28c |
| Náboje | Formula RX-512 12x100 front, DC142 QR rear |
| Dráty | Stainless Steel, 14g |
| Brzdy | Tektro Spyre cable actuated disc, 160/160mm |
| Brzdové páky | Shimano Sora |
| Řídítka | GT DropTune, Double-butted 6061 Alloy bar |
| Představec | GT Design, 3D forged 6061 Alloy, 4 bolt face plate, 31.8, 7° |
| Gripy | Velo Cork, 3mm |
| Hlavové složení | Integrated, Sealed bearing |
| Sedlo | GT road saddle |
| Sedlovka | GT Alloy, 27.2 x 300mm |
| Ročník | 2019 |
| Platforma | GTR |
Parametry
| Rám | |
| Materiál: | alu |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 2x9 |
| Převodníky: | 34/50T |
| Řazení: | mechanické |
| Kola | |
| Velikost kol: | 28" |
| Brzdy | |
| Brzdy: | hydraulické kotoučové |
Komentáře k produktu
Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.
Výrobce:
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
Zodpovědná osoba:
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
Soubory ke stažení
![]() |
Návod (kola GT) |
Více od značky GT
O značce GT
GT Bicycles je americká značka známá svými odolnými horskými a BMX koly. Nabízí kombinaci kvality, výkonu a zábavy, díky které si získala fanoušky po celém světě.
Doporučujeme
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.



















































