GT Transeo Elite Jade trekingové kolo
Lehký hliníkový rám, hydraulické kotoučové brzdy, řazení Shimano. Celý popis
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Soubory ke stažení (1)
Transeo Elite je všestranné trekingové kové kolo od GT, které se vyznačuje lehkým hliníkovým rámem a pohodlnou geometrií, která je skvělá pro dojíždění do práce nebo jízdu o víkendech.
| Rám | 6061 T6 Aluminum Frame, Triple Triangle w/ Floating Seat Stays, Forged Drop-outs w/ Chainstay Disc Brake Mounts, 1 1/8" Integrated Head Tube |
| Vidlice | Suntour NVX-DS HLO 75mm Travel, Pre-load Adjust, Hydraulic Lockout, Disc Specific, Fender Mounts |
| Kliky | Prowheel Alloy, 46/30 |
| Pedály | Alloy Platform |
| Přesmykač | Shimano Tourney, 31.8 Clamp |
| Přehazovačka | Shimano Acera |
| Řazení | Shimano EF505 |
| Kazeta | Sunrace CSM55, 11-32, 8-speed |
| Řetěz | KMC HG40, 8-speed |
| Ráfky | ALEX, Double Wall Alloy, 32h |
| Pláště | GT Pavement, 700 x 40c |
| Dráty | Stainless Steel, 14g |
| Brzdy | Shimano MT200 Hydro Disc, 160/160mm RT10 Rotors |
| Řídítka | 6061 Alloy Riser, 31.8, 25mm Rise, 6° BackSweep, 640mm Width |
| Představec | GT All Terra, 6061 Alloy, 31.8, 8° |
| Gripy | GT Statement |
| Hlavové složení | Integrated, Sealed Cartridge |
| Sedlo | GT MTB |
| Sedlovka | Alloy Micro Adjust, 27.2 x 300mm (XS-M), 350mm (L-XL) |
| Ročník | 2021 |
| Platforma | TRANSEO |
Výrobce:
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
ASPIRE SPORTS, s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
E-mail: aspire@aspire.eu
Web: gtbicycles.com
Zodpovědná osoba:
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
ASPIRE SPORTS s.r.o.
Jinačovice 514
664 34 Kuřim
Česká republika
IČ: 26958317
DIČ: CZ26958317
E-mail: aspire@aspire.eu
Soubory ke stažení
![]() |
Návod (kola GT) |
Více od značky GT
O značce GT
GT Bicycles je americká značka známá svými odolnými horskými a BMX koly. Nabízí kombinaci kvality, výkonu a zábavy, díky které si získala fanoušky po celém světě.
Doporučujeme
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.



















































