GT Zaskar 29" Elite je hardtail s Alu rámem a 29" koly vhodný pro závodní nasazení.
PROFIL JEZDCE
Výkonostní jezdci, kteří chtějí lehké závodní kolo, co zvládne i trailovou jízdu.
CHARAKTERISTIKA
| Rám | All New Zaskar Alloy Frame, Triple Triangle™ Frame Construction feat. Floating Seatstays, BSA 73mm, Boost 12x148 Thru-Axle, Tapered Head Tube |
| Vidlice | RockShox Reba RL Remote, 100mm, Motion Control, 15x110, tapered steerer, 51mm offset |
| Kliky | SRAM NX Eagle DUB, 34T |
| Pedály | Not Included |
| Přehazovačka | SRAM NX Eagle |
| Řazení | SRAM NX Eagle, 12-speed |
| Kazeta | SRAM PG-1230, NX Eagle, 11-50, 12-speed |
| Řetěz | SRAM NX Eagle, 12-speed |
| Ráfky | WTB ST i21 TCS, 32h, tubeless ready |
| Pláště | Vittoria Barzo, 27.5/29 x 2.25", wire beadVittoria Barzo, 27.5/29 x 2.25", wire bead |
| Náboje | Formula 15x110Formula 12x148 |
| Dráty | Stainless Steel, 14g |
| Brzdy | SRAM Level T hydro disc, 160/160mm Centerline rotors |
| Brzdové páky | SRAM Level T |
| Řídítka | Spank Oozy 780 Trail, 30mm rise, 780mm width |
| Představec | GT All Terra, 3D Forged Alloy, 31.8, 7°, 80mm |
| Gripy | GT Statement2 |
| Hlavové složení | FSA No. 42E, Integrated |
| Sedlo | WTB Silverado Sport, steel rails |
| Sedlovka | All Terra Micro Adjust, 6061 Alloy, 30.9 x 350mm |
| Ročník | 2020 |
| Platforma | ZASKAR |
| Rám | |
| Materiál: | alu |
| Zdvih (vidlice): | 100 mm |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 1x12 |
| Kola | |
| Velikost kol: | 29" |
| Brzdy | |
| Brzdy: | hydraulické kotoučové |
![]() |
Návod (kola GT) |