Cyklistika
Jízdní kola
Elektrokola
Komponenty
Nářadí a údržba
Batohy a ledvinky
Brýle
Chrániče
Péče o tělo
Výživa
Motokros
Běh
Volný čas
Půjčovna
| Rám | |
| Rám: | KELLYS E-CARSON R-series - advanced robotic welded 6-series aluminium alloy / Designed & manufactured in EUROPE / integrated removable battery, 1.5“ tapered HT |
| Vidlice: | SR SUNTOUR NVX 30 NLO DS (29"), 100 mm, coil spring |
| Pohon | |
| Řazení: | SHIMANO Cues SL-U4000-9 Rapidfire Plus |
| Přehazovačka: | SHIMANO Cues U4000 (direct mount) |
| Kazeta: | SHIMANO Linkglide CS-LG400-9 (11-41T) |
| Řetěz: | SHIMANO Linkglide CN-LG500 |
| Kliky: | MIRANDA Delta (36T) - délka 170 mm |
| Pedály: | plast |
| Komponenty | |
| Řídítka: | KLS Active RiseBar - diam 31.8 mm / rise 18 mm / šířka 700 mm |
| Gripy: | KLS Wave 2Density ergonomic |
| Představec: | nastavitelný PROMAX a-head - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / délka 105 mm |
| Sedlovka: | KLS Active - diam 30.9 mm / délka 350 mm |
| Sedlo: | SELLE ROYAL Vivo |
| Kola | |
| Přední ráfek: | KLS Draft Disc 622x21 (32 děr) |
| Přední náboj: | SHIMANO TX505 Disc Center Lock (32 děr) |
| Přední plášť: | IMPAC Bigpac 55-622 (28"x2.15) TwinSkin nebo KENDA Kwick Nine (29"x2.0) - ReflectiveLine |
| Brzdy | |
| Brzdy: | SHIMANO MT200 hydraulic disc |
| Brzdové páky: | SHIMANO BL-MT200 |
| Brzdové kotouče: | přední 160 mm / zadní 160 mm |
| Hlavové složení: | FSA 1.5 semi-integrated |
| výplet kola: | stainless steel black |
| přední osvětlení: | AXA Compactline 35 |
| zadní osvětlení: | TRELOCK Duo Flat |
| blatníky: | plast |
| doplňky: | nosič z hliníkové slitiny, nastavitelný stojan, zvonek |
| motor: | PANASONIC GX Ultimate, 95 Nm, 36 V |
| baterie: | KELLYS Re-Charge V10 Li-ion internal removable 725 Wh / capacity 20 Ah, powered by BMZ |
| řadící jednotka: | PANASONIC |
| cyklopočítač: | PANASONIC Bluetooth® 5.0 navigation Side Color Display |
| battery capacity: | 725 Wh |
| Barva: | Anthracite |
Kellys je slovenská značka jízdních kol a elektrokol s tradicí od roku 1991. Vyrábí horská, krosová, městská i dětská kola a elektrokola a své produkty dodává do desítek zemí po celém světě. Důraz klade na vlastní vývoj rámů, moderní technologie a dobrý poměr ceny a výkonu.

