Cyklistika
Jízdní kola
Elektrokola
Komponenty
Nářadí a údržba
Batohy a ledvinky
Brýle
Chrániče
Péče o tělo
Výživa
Motokros
Běh
Volný čas
Půjčovna
| Rám | |
| Rám: | KELLYS e-FRAME City Aluminium alloy monotube, semi-integrated battery, tapered HT, integrated kickstand mount |
| Vidlice: | SR SUNTOUR NEX-E25 NLO DS, 63 mm, coil spring |
| Pohon | |
| Řazení: | SHIMANO Nexus SL-C6000-8 Revoshift |
| Kazeta: | 18T for internal hub |
| Řetěz: | KMC Z1 |
| Kliky: | SHIMANO E5000 (38T) - délka 170 mm |
| Pedály: | plast |
| Komponenty | |
| Řídítka: | KALLOY RiseBar - diam 31.8 mm / šířka 640 mm |
| Gripy: | KLS Wave 2Density ergonomic |
| Představec: | nastavitelný PROMAX a-head - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / délka 85 mm (S), 105 mm (M) |
| Sedlovka: | KALLOY suspension - diam 30.9 mm / délka 300 mm (S), 350 mm (M) |
| Sedlo: | SELLE ROYAL Freedom Royalgel |
| Kola | |
| Přední ráfek: | KLS Draft Disc 622x21 (32 děr) |
| Přední náboj: | SHIMANO TX505 / SHIMANO Nexus C6001-8 Disc Center Lock, protišlapací brzda (32 děr) |
| Přední plášť: | IMPAC Streetpac 47-622 (28x1.75) nebo KENDA Kwick 700 45-622 (700x45C), ReflectiveLine |
| Brzdy | |
| Brzdy: | SHIMANO MT200 hydraulic disc |
| Brzdové páky: | SHIMANO BL-MT200 |
| Brzdové kotouče: | přední 160 mm / zadní 160 mm |
| Hlavové složení: | 1.5 semi-integrated |
| výplet kola: | stainless steel black |
| přední osvětlení: | AXA Compactline 35 |
| zadní osvětlení: | TRELOCK Duo Flat |
| blatníky: | plast |
| doplňky: | nosič z hliníkové slitiny, nastavitelný stojan, zvonek |
| motor: | SHIMANO STEPS E5000, 36 V |
| baterie: | SHIMANO BT-E8010, 504 Wh / capacity 14 Ah |
| řadící jednotka: | SHIMANO SW-E6010-L for assist |
| cyklopočítač: | SHIMANO SC-E6100 |
| battery capacity: | 504 Wh |
| Barva: | Black |
Kellys je slovenská značka jízdních kol a elektrokol s tradicí od roku 1991. Vyrábí horská, krosová, městská i dětská kola a elektrokola a své produkty dodává do desítek zemí po celém světě. Důraz klade na vlastní vývoj rámů, moderní technologie a dobrý poměr ceny a výkonu.

