Cyklistika
Jízdní kola
Elektrokola
Komponenty
Nářadí a údržba
Batohy a ledvinky
Brýle
Chrániče
Péče o tělo
Výživa
Motokros
Běh
Volný čas
Půjčovna
| Rám | |
| Rám: | KELLYS Dynamic RRC 27.5 KLC, tapered HT, internal routing, 12x148 mm Boost thru axle |
| Vidlice: | ROCK SHOX Recon Silver RL (27.5) Boost, 100 mm, Solo Air / Motion Control / OneLoc Remote Lockout / Maxle Lite 15 mm thru axle |
| Pohon | |
| Řazení: | SHIMANO Deore SL-M6100-IR Rapidfire Plus (I-Spec EV) |
| Přehazovačka: | SHIMANO Deore M6100 (direct mount) |
| Kazeta: | SHIMANO Deore CS-M6100-12 (10-51T) |
| Řetěz: | KMC X12 |
| Kliky: | SAMOX (32T) - délka 170 mm |
| Středové složení: | SAMOX cartridge |
| Pedály: | plast |
| Komponenty | |
| Řídítka: | KLS Advanced FlatBar - diam 31.8 mm / šířka 740 mm |
| Gripy: | KLS Poison OneLockon |
| Představec: | KLS Advanced - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / 7° / délka 60 mm |
| Sedlovka: | KLS Active - diam 30.9 mm / délka 350 mm |
| Sedlo: | SELLE ROYAL Vivo |
| Kola | |
| Přední ráfek: | KLS Cartel Disc 584x21 (32 děr) |
| Přední náboj: | SHIMANO MT400-B / MT410-B Disc Center Lock (15x110 mm / 12x148 mm / 32 děr) |
| Přední plášť: | SCHWALBE Rapid Rob 57-584 (27.5x2.25) K-Guard nebo KENDA Booster 56-584 (27.5x2.20) |
| Brzdy | |
| Brzdy: | SHIMANO Deore MT410 Hydraulic Disc |
| Brzdové páky: | SHIMANO Deore BL-M4100 |
| Brzdové kotouče: | 180 mm front / 160 mm rear |
| Hlavové složení: | FSA 1.5 integrated |
| výplet kola: | stainless steel black |
| Barva: | White |
Kellys je slovenská značka jízdních kol a elektrokol s tradicí od roku 1991. Vyrábí horská, krosová, městská i dětská kola a elektrokola a své produkty dodává do desítek zemí po celém světě. Důraz klade na vlastní vývoj rámů, moderní technologie a dobrý poměr ceny a výkonu.

