Cyklistika
Jízdní kola
Elektrokola
Komponenty
Nářadí a údržba
Batohy a ledvinky
Brýle
Chrániče
Péče o tělo
Výživa
Motokros
Běh
Volný čas
Půjčovna
| Rám | |
| Rám: | KELLYS Gravel Concept Carbon Disc / 1.5" tapered HT, aerodynamic internal cable routing, flat mount disc brake / 12 mm thru axle |
| Vidlice: | KELLYS Carbon Disc / 1.5" tapered steerer, flat mount disc brake / 12 mm thru axle |
| Pohon | |
| Řazení: | SHIMANO GRX ST-RX400 Dual Control |
| Přesmykač: | SHIMANO GRX RX400 (na návařku) |
| Přehazovačka: | SHIMANO GRX RX400 (direct mount) |
| Kazeta: | SHIMANO CS-HG500-10 (11-34T) |
| Řetěz: | KMC X10 EL |
| Kliky: | SHIMANO GRX RX600-10 (46x30T) - délka 172.5 mm (S - M), 175 mm (L) |
| Středové složení: | SHIMANO Press-Fit BB-RS500-PB |
| Komponenty | |
| Řídítka: | GravelBar, double butted, internal cable routing - šířka 31.8 mm / width 400 mm (S), 420 mm (M), 440 mm (L) |
| Gripy: | KLS bar tape |
| Představec: | PROMAX, aerodynamic internal cable routing (compatible with A-BOX head set) - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / délka 80 mm (S ), 90 mm (M), 100 mm (L) |
| Sedlovka: | KLS Active Road - diam 27.2 mm / délka 400 mm (S - L) |
| Sedlo: | WTB Volt |
| Kola | |
| Přední ráfek: | KLS Grind 25 SL Disc 622x25 (28 děr) |
| Přední náboj: | NOVATEC Disc Center Lock (28 děr) |
| Přední plášť: | SCHWALBE Smart Sam Performance 42-622 (700x40C) ADDIX |
| Brzdy | |
| Brzdy: | SHIMANO GRX RX400 Hydraulic Disc |
| Brzdové páky: | SHIMANO GRX ST-RX400 Dual Control |
| Brzdové kotouče: | přední 160 mm / zadní 160 mm |
| Hlavové složení: | TOKEN A-BOX Aero integrated cable routing system |
| Hmotnost: | 10.52 kg (M) kg |
| výplet kola: | stainless steel black |
| Barva: | Desert brown |
Kellys je slovenská značka jízdních kol a elektrokol s tradicí od roku 1991. Vyrábí horská, krosová, městská i dětská kola a elektrokola a své produkty dodává do desítek zemí po celém světě. Důraz klade na vlastní vývoj rámů, moderní technologie a dobrý poměr ceny a výkonu.

