Cyklistika
Jízdní kola
Elektrokola
Komponenty
Nářadí a údržba
Batohy a ledvinky
Brýle
Chrániče
Péče o tělo
Výživa
Motokros
Běh
Volný čas
Půjčovna
| Rám | |
| Rám: | KELLYS e-Frame Allmountain 27.5, Uni-Body Integrated Design / Four-bar link, 150 mm rear travel, tapered HT, internal routing, 12x148 mm Boost thru axle |
| Vidlice: | FOX 36 Float Factory, Kashima Coat (27.5) Boost, 160 mm, Float Evol / FIT4 3-Position Remote / Open Mode Adjust / 15QR thru axle |
| Tlumič: | FOX Float DPX2 Factory, 3-Position / Trunnion mount (205x65 mm) |
| Pohon | |
| Řazení: | SHIMANO Deore XT Di2 SW-M8050 Firebolt |
| Přehazovačka: | SHIMANO Deore XT Di2 M8050 (direct mount) |
| Kazeta: | SHIMANO CS-M7000-11 (11-46T) |
| Řetěz: | KMC e11T |
| Kliky: | SHIMANO FC-E8050 Hollowtech II (38T) - length 170 mm |
| Pedály: | plastic |
| Komponenty | |
| Řídítka: | RACE FACE Aeffect R 35 RiseBar - diam 35 mm / rise 20 mm / width 780 mm |
| Gripy: | KLS Poison |
| Představec: | RACE FACE Aeffect R 35 - diam 28.6 mm / bar bore 35 mm / 0° / length 50 mm |
| Sedlovka: | KS LEV Integra Remote Telescopic - diam 31.6 mm / length 440 mm, travel 150 mm |
| Sedlo: | KLS Styx |
| Kola | |
| Přední plášť: | SCHWALBE Magic Marry 65-584 (27.5x2.60) SnakeSkin, Tubeless Easy, ADDIX Soft, folding front / SCHWALBE Hans Dampf Evo 65-584 (27.5x2.60) SnakeSkin, Tubeless Easy, ADDIX Speedgrip, folding rear |
| Brzdy | |
| Brzdy: | SHIMANO Deore XT M8020 Hydraulic Disc |
| Brzdové páky: | SHIMANO Deore XT BL-M8000 |
| Brzdové kotouče: | 203 mm front / 203 mm rear |
| Hlavové složení: | FSA 1.5 integrated |
| výplet kola: | stainless steel black |
| motor: | SHIMANO STEPS E8000, 36 V |
| baterie: | KELLYS Re-Charge Li-ion internal 630 Wh / capacity 17.5 Ah /powered by SIMPLO |
| řadící jednotka: | SHIMANO SW-E7000 |
| cyklopočítač: | SHIMANO SC-E8000 |
Kellys je slovenská značka jízdních kol a elektrokol s tradicí od roku 1991. Vyrábí horská, krosová, městská i dětská kola a elektrokola a své produkty dodává do desítek zemí po celém světě. Důraz klade na vlastní vývoj rámů, moderní technologie a dobrý poměr ceny a výkonu.

