Cyklistika
Jízdní kola
Elektrokola
Komponenty
Nářadí a údržba
Batohy a ledvinky
Brýle
Chrániče
Péče o tělo
Výživa
Motokros
Běh
Volný čas
Půjčovna
| Rám | |
| Rám: | KELLYS e-Frame 29, Uni-Body Integrated Design, Drive Core, tapered HT, internal routing, 12x148 mm Boost thru axle |
| Vidlice: | SR SUNTOUR XCM32 (29) Boost, 120 mm, coil spring, thru axle |
| Pohon | |
| Řazení: | SHIMANO Deore SL-M6000-R Rapidfire Plus |
| Přehazovačka: | SHIMANO Deore M610 (direct mount) |
| Kazeta: | SHIMANO CS-HG50-10 (11-36T) |
| Řetěz: | KMC e10T |
| Kliky: | SHIMANO FC-E8000 (34T) - length 170 mm |
| Pedály: | plastic |
| Komponenty | |
| Řídítka: | KLS Active RiseBar - diam 31.8 mm / rise 18 mm / width 660 mm (M), 680 mm (L - XL) |
| Gripy: | KLS Advancer |
| Představec: | KLS Active - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / 8° / length 75 mm |
| Sedlovka: | KLS Active - diam 30.9 mm / length 300 mm (M), 350 mm (L - XL) |
| Sedlo: | KLS Sentinel 2 |
| Kola | |
| Přední ráfek: | KLS Valor 2 Disc 622x27 (32 holes) |
| Přední náboj: | SHIMANO MT400-B Disc Center Lock (15x110 mm / 12x148 mm / 32 holes) |
| Přední plášť: | SCHWALBE Rapid Rob 57-622 (29x2.25) |
| Brzdy | |
| Brzdy: | SHIMANO MT200 Hydraulic Disc |
| Brzdové páky: | SHIMANO BL-MT200 |
| Brzdové kotouče: | 180 mm front / 180 mm rear |
| Hlavové složení: | FSA 1.5 integrated |
| Hmotnost: | 21,20 (M) kg |
| výplet kola: | stainless steel black |
| motor: | SHIMANO STEPS E7000, 36 V |
| baterie: | KELLYS Re-Charge Li-ion internal 36 V / 504 Wh / capacity 14 Ah / powered by SIMPLO |
| řadící jednotka: | SHIMANO SW-E7000 |
| cyklopočítač: | SHIMANO SC-E7000 |
| Barva: | Green |
Kellys je slovenská značka jízdních kol a elektrokol s tradicí od roku 1991. Vyrábí horská, krosová, městská i dětská kola a elektrokola a své produkty dodává do desítek zemí po celém světě. Důraz klade na vlastní vývoj rámů, moderní technologie a dobrý poměr ceny a výkonu.

