Kellys Whip 30 DJ Graphite Grey 26"
Značka:
KLS86149
KLS86150
Kód:
8585053857099
8585053857105
EAN:
3 - 5 dní
3 - 5 dní
Dostupnost:
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Parametry
| Rám | |
| Rám: | KELLYS Dirt DJ 26", 1.5" tapered HT, single-speed, with chaintensioner |
| Vidlice: | RST Omega T (26"), 100 mm, coil spring |
| Pohon | |
| Kazeta: | single-speed 15T |
| Řetěz: | KMC Z1 |
| Kliky: | SAMOX (32T) - délka 170 mm |
| Středové složení: | SAMOX cartridge |
| Pedály: | plastic platform |
| Komponenty | |
| Řídítka: | KLS RiseBar - diam 31.8 mm / rise 30 mm / šířka 760 mm |
| Kola | |
| Brzdy | |
Výrobce:
KELLYS BICYCLES CZECH REPUBLIC s.r.o.
Havlíčkova 426
753 01 Hranice
Česká republika
IČ: 25386476
DIČ: CZ25386476
E-mail: infocz@kellysbike.com
Web: kellysbike.com
KELLYS BICYCLES CZECH REPUBLIC s.r.o.
Havlíčkova 426
753 01 Hranice
Česká republika
IČ: 25386476
DIČ: CZ25386476
E-mail: infocz@kellysbike.com
Web: kellysbike.com
Více od značky Kellys
O značce Kellys
Kellys je slovenská značka jízdních kol a elektrokol s tradicí od roku 1991. Vyrábí horská, krosová, městská i dětská kola a elektrokola a své produkty dodává do desítek zemí po celém světě. Důraz klade na vlastní vývoj rámů, moderní technologie a dobrý poměr ceny a výkonu.
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.










































