Horské kolo s koly o průměru 27.5" vybavené sadou Shimano 3x9.
| Rám | Tectonic® T1 Aluminum, 27.5” sport geometry, internal cable routing, 9 mm × 135 mm dropout, replaceable hanger |
| Vidlice | Xposure®, 27.5”, steel steerer, lockout, 9 mm × 100 mm QR, 80 mm travel |
| Kliky | Shimano® FC-MT101, 44/32/22T |
| Středové složení | Shimano®, BB-UN100, cartridge, 3-piece, threaded 73 mm shell |
| Pedály | Mongoose®, nylon |
| Přesmykač | Shimano® FD-M2000, band clamp |
| Přehazovačka | Shimano® Altus RD-M2000 |
| Řazení | Shimano® EF505 3 × 9-speed |
| Kazeta | Sunrace® 9-speed, 11-36T |
| Řetěz | KMC® Z99 |
| Ráfky | Xposure® MD-16 aluminum double-wall, 19 mm ID, 32 Hole |
| Pláště | Xposure® MTB 27.5” × 2.1”, wire bead |
| Brzdy | Shimano® BR-EF505, aluminum hydraulic, 160 mm rotor |
| Brzdové páky | Shimano® BR-EF505 |
| Řídítka | Xposure® aluminum, 680 mm, 25 mm rise, 31.8 mm clamp |
| Představec | Xposure® diecast, threadless, 70/90 mm length, 7°, 31.8 mm |
| Gripy | Xposure® semi-ergo, Kraton |
| Sedlo | Mongoose® MTB comfort, steel rails |
| Sedlovka | Xposure® aluminum, 31.6 mm, 350 mm, 20 mm offset |
| Ročník | 2019 |
| Platforma | SWITCHBACK |
| Rám | |
| Materiál: | alu |
| Zdvih (vidlice): | 80 mm |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 3x9 |
| Kola | |
| Velikost kol: | 27.5" |
| Brzdy | |
| Brzdy: | hydraulické kotoučové |
Mongoose je americká značka známá svými BMX a horskými koly. Nabízí odolné, stylové a zábavné modely pro jezdce, kteří milují výkon i dobrodružství.