Horské kolo s koly o průměru 29" vybavené sadou Shimano 2x9.
| Rám | Tectonic® T2 aluminum, 29” XC geometry, internal cable routing, 9 mm × 141 mm dropout, replaceable hanger, tapered headtube |
| Kliky | Prowheel® Zephyr- 501, 36/22T |
| Středové složení | VP,Cartridge, 3-piece, threaded 73 mm shell |
| Pedály | Mongoose®, nylon |
| Přesmykač | Shimano® FD-M4020, side swing, direct mount |
| Přehazovačka | Shimano® Altus RD-M2000 |
| Řazení | Shimano® Acera SL-M3000 |
| Kazeta | Sunrace®, 9-speed, 11-36T |
| Řetěz | KMC® Z99 |
| Ráfky | WTB® ST-i29, aluminum double-wall, 29 mm ID, 32 Hole tubeless compatible |
| Pláště | Kenda® Kadre 29” × 2.20”, wire bead |
| Brzdy | Tektro® HD-M290, aluminum hydraulic, 160 mm rotor |
| Brzdové páky | Tektro® M290 |
| Řídítka | Xposure® double-butted aluminum, 740 mm, 15 mm rise, 31.8 mm clamp |
| Představec | Xposure® 3D forged aluminum, threadless, 60 mm length, 6°, 31.8 mm clamp |
| Gripy | Xposure® semi-ergo, Kraton |
| Sedlo | Mongoose® MTB, steel rails |
| Sedlovka | Xposure® aluminum, 31.6 mm, 350 mm, zero offset |
| Ročník | 2019 |
| Platforma | TYAX |
| Rám | |
| Materiál: | alu |
| Zdvih (vidlice): | 100 mm |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 2x9 |
| Kola | |
| Velikost kol: | 29" |
| Brzdy | |
| Brzdy: | hydraulické kotoučové |
Mongoose je americká značka známá svými BMX a horskými koly. Nabízí odolné, stylové a zábavné modely pro jezdce, kteří milují výkon i dobrodružství.