Orbea Occam LT H30 je agresivněji laděný trail bike pro jezdce, kteří chtějí jedno kolo na technické traily, delší výjezdy i náročnější sjezdy.
Nabízí 150 mm zadního zdvihu, 160mm přední vidlici a moderní trail geometrii, která kombinuje jistotu v prudkých pasážích s dobrou ovladatelností v běžném terénu. Velkou výhodou je systém Quick Flip, díky kterému lze během několika sekund přepnout geometrii mezi pozicemi High a Low. Tím se změní výška středu o 8 mm a úhel hlavové trubky o 0,5°, takže si můžeš kolo přizpůsobit podle terénu a stylu jízdy. Pro jezdce, kteří chtějí univerzální trail bike s rezervou do těžšího terénu, ale nechtějí čistě enduro stroj. Occam LT H30 dává smysl tam, kde se střídají dlouhé vyjížďky, kamenité traily, flow pasáže i prudší sjezdy.
Doporučené velikosti dle výšky postavy:
S (29") – 155 až 170 cm
M (29") – 160 až 180 cm
L (29") – 170 až 190 cm
XL (29") – 180 až 200 cm
| Rám | |
| Materiál: | alu |
| Zdvih (vidlice): | 160 mm |
| Zdvih (tlumič): | 150 mm |
| Rám: | Orbea Occam Hydro |
| Vidlice: | Fox 36 Float AWL HD Sport 160 Rail QR15x110 |
| Tlumič: | Fox Float Performance 2-Position Evol custom tune 210x55 mm |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 1x12 |
| Řazení: | Shimano Deore M6100 I-Spec EV |
| Přehazovačka: | Shimano Deore M6100 SGS Shadow Plus |
| Kazeta: | Shimano CS-M6100 10-51t 12-Speed |
| Komponenty | |
| Kola | |
| Brzdy | |
Orbea je španělská značka kol a elektrokol. Nabízí precizně zpracované modely s kombinací výkonu, designu a inovací pro silnici i terén.