Raymon Tarok Pro (bazar) MTB elektrokolo
Najeto 500 km, po servisní kontrole, seřízeno a připraveno na novou sezónu, záruka 12 měsíců. Raymon Tarok Pro je celoodpružené trailové elektrokolo s lehkým karbonovým rámem a mullet konstrukcí kol (29" vpředu, 27,5" vzadu), navržené pro maximální stabilitu, obratnost a kontrolu v náročném terénu. Jeho silný středový motor ZF CentriX s kroutícím momentem 90 Nm a baterie 756 Wh zajiš... Celý popis
Popis
Komentáře (0)
Kontaktní data (GPSR)
Najeto 500 km, po servisní kontrole, seřízeno a připraveno na novou sezónu, záruka 12 měsíců.
Raymon Tarok Pro je celoodpružené trailové elektrokolo s lehkým karbonovým rámem a mullet konstrukcí kol (29" vpředu, 27,5" vzadu), navržené pro maximální stabilitu, obratnost a kontrolu v náročném terénu. Jeho silný středový motor ZF CentriX s kroutícím momentem 90 Nm a baterie 756 Wh zajišťují, že si i náročné stoupání a dlouhé traily užijete - pohodlně a s přehledem.
Parametry
| Rám | |
| Materiál: | karbon |
| Zdvih (vidlice): | 160 mm |
| Zdvih (tlumič): | 160 mm |
| Rám: | Composite, removeable battery, boost, 160 mm |
| Vidlice: | RockShox ZEB Select, 160mm, Charger RC, DebonAir+, 15x110mm Maxle, 44mm offset |
| Tlumič: | RockShox Vivid Select+ |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 1x12 |
| Řazení: | Sram AXS POD controller |
| Přehazovačka: | Sram GX Eagle Transmission |
| Kazeta: | Sram XS-1270 Eagle T-Type 10-52T |
| Komponenty | |
| Kola | |
| Brzdy | |
Výrobce:
PEXCO GmbH
Passauer Straße 44
94060 Pocking
Německo
E-mail: info@pexco-bikes.com
Web: raymon-bicycles.com
PEXCO GmbH
Passauer Straße 44
94060 Pocking
Německo
E-mail: info@pexco-bikes.com
Web: raymon-bicycles.com
Více od značky Raymon
O značce Raymon
Raymon je německá značka kol a elektrokol, která se zaměřuje na inovativní design, kvalitní konstrukce a širokou nabídku modelů pro různé styly jízdy.
Podobné produkty
Hodnocení obchodu
Ověřené hodnocení je pouze od zákazníků, kteří v našem obchodě skutečně nakoupili a hodnotí zboží na základě dotazníku spokojenosti, který obdrželi na e-mail zpravidla 10 dní od vytvoření objednávky.










































