Závodní speciál, na kterém Ramona Forchini dojela k titulu mistryně světa. Kolo stojí na rámu z prvotřídního karbonu o hmotnosti pouhých 1717 gramů. O maximální akceleraci a přesné řazení se stará bezdrátová sada SRAM XX1 Eagle AXS s konfigurací 1x12. V terénu vás podrží odpružení RockShox SID Ultimate se zdvihem 110 a 105 mm, ovládané přímo z karbonových řídítek. Rychlost a kontrolu dále podporují karbonová kola DT Swiss, hlavové složení Acros BlockLock i elektrická teleskopická sedlovka doplněná sedlem Fizik.
| Rám | |
| Materiál: | karbon |
| Zdvih (vidlice): | 110 mm |
| Zdvih (tlumič): | 105 mm |
| Rám: | SU-01, Carbon MTB Race Pro, Advanced Race Geometry, Travel 100 mm, Tapered Head Tube, BB92, 3D alloy one piece link, Carbon swingarm, SR dropout, Boost Thru Axle 12x148 mm, Inner cable routing, Dropped seat post ready |
| Vidlice: | RockShox SID Ultimate Charger RD R, Tapered, DebonAir, 15x110mm axle, 110mm travel, 2 position |
| Tlumič: | RockShox SIDluxe Ultimate Remote, size 190x45mm, 2 position |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 1x12 |
| Řazení: | SRAM AXS ROCKER, 12-speed |
| Přehazovačka: | SRAM XX EAGLE AXS |
| Kazeta: | SRAM X0 XG-1295, 12-speed, 10-52T |
| Komponenty | |
| Kola | |
| Brzdy | |
![]() |
Návod (kola Superior) |
Superior je český výrobce kol a elektrokol známý lehkými rámy, moderním designem a spolehlivým zpracováním. Nabízí ideální kombinaci kvality, výkonu a stylu pro každého cyklistu.