Superior XF 9.9 Team je naše nejrychlejší a nejpokročilejší XC kolo, navržené pro maximální rychlost, efektivitu a kontrolu na závodních tratích. Celoodpružený karbonový rám s progresivní geometrií a zdvihem 120 mm přináší ideální kombinaci nízké hmotnosti, tuhosti a jistoty v technických pasážích. Špičkové odpružení DT Swiss, karbonová kola DT Swiss XRC 1200 SPLINE a bezdrátové řazení Shimano XTR Di2 dělají z modelu XF 9.9 Team prémiový závodní stroj, který byl testován ve Světovém poháru a je připravený podat maximální výkon.
| Rám | |
| Materiál: | karbon |
| Zdvih (vidlice): | 120 mm |
| Zdvih (tlumič): | 120 mm |
| Rám: | SU-01.2, Carbon MTB Race Pro, Advanced Race Geometry, Travel 110-120 mm, Integrated Cable routing, BB92, 3D alloy one pice link, Carbon swingarm, SR dropout, Boost Thru Axle 148x12 mm, Inner cable routing, Dropped seat post ready |
| Vidlice: | DT Swiss F232 ONE, Tapered, 15x110mm axle, 120mm travel |
| Tlumič: | RockShox SIDluxe Ultimate Remote, size 190x40mm, 3 position |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 1x12 |
| Řazení: | SRAM AXS POD, 12-speed |
| Přehazovačka: | SRAM XX EAGLE AXS T-Type |
| Kazeta: | SRAM XX XS-1299, 12-speed, T-Type, 10-52T |
| Komponenty | |
| Kola | |
| Brzdy | |
![]() |
Návod (kola Superior) |
Superior je český výrobce kol a elektrokol známý lehkými rámy, moderním designem a spolehlivým zpracováním. Nabízí ideální kombinaci kvality, výkonu a stylu pro každého cyklistu.