Rám prověřený závody Světového poháru je vyroben z prvotřídního karbonu a vyniká hmotností pouhých 1717 gramů. O plynulý a spolehlivý chod se stará osvědčená kombinace Shimano XT a SLX s převody 1x12. V terénu pomáhá vidlice DT Swiss F232 ONE se zdvihem 110 mm a zadní tlumič DT Swiss R232 ONE se zdvihem 105 mm, které zajišťují citlivé odpružení a vysokou kontrolu nad kolem. Výbavu dále doplňují zapletená kola DT Swiss, hlavové složení Acros s funkcí BlockLock a teleskopická sedlovka pro lepší ovladatelnost v technických pasážích. Toto kolo si získá každého jezdce svou rychlostí na XC tratích a skvělým spojením nízké hmotnosti, efektivity a jistoty i v náročnějším terénu.
| Rám | |
| Materiál: | karbon |
| Zdvih (vidlice): | 110 mm |
| Zdvih (tlumič): | 100 mm |
| Rám: | SU-01, Carbon MTB Race Pro, Advanced Race Geometry, Travel 100 mm, Tapered Head Tube, BB92, 3D alloy one piece link, Carbon swingarm, SR dropout, Boost Thru Axle 12x148 mm, Inner cable routing, Dropped seat post ready |
| Vidlice: | DT Swiss F232 ONE, Tapered, 15x110mm axle, 110mm travel |
| Tlumič: | DT Swiss R232 ONE, size 190x45mm, ODL |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 1x12 |
| Řazení: | SHIMANO SLX SL-M7100-IR, RAPIDFIRE Plus, 12-speed |
| Přehazovačka: | SHIMANO XT RD-M8100, Shadow Plus Design |
| Kazeta: | SHIMANO SLX CS-M7101, 12-speed, 10-51T |
| Komponenty | |
| Kola | |
| Brzdy | |
![]() |
Návod (kola Superior) |
Superior je český výrobce kol a elektrokol známý lehkými rámy, moderním designem a spolehlivým zpracováním. Nabízí ideální kombinaci kvality, výkonu a stylu pro každého cyklistu.