GT Aggressor 27.5 je řada cenově dostupných horských kolo vhodných na rekreační využití.
CHARAKTERISTIKA
PROFIL JEZDCE
Rekreační cyklista hledající velkou univerzalitu, komfort a výkon.
| Rám | 6061-T6 Aluminum Triple Triangle™ Frame, w/ Replaceable Derailleur Hanger, and 1 1/8" Head Tube27.5 Design |
| Vidlice | SR Suntour M3030, 75mm, Coil |
| Kliky | All Terra, 42/34/24 |
| Středové složení | Cartridge Sealed |
| Pedály | GT Slim Line Flat Pedal |
| Přesmykač | Shimano Tourney, 31.8 clamp |
| Přehazovačka | Shimano Tourney |
| Řazení | Shimano EF41 Easyfire, 3x7 |
| Kazeta | Sunrace, 14-34, 7-speed |
| Řetěz | KMC Z51, 7-speed |
| Ráfky | WT SX19, 32h, Double Wall, disc |
| Pláště | WTB Transition, 27.5 x 2.25" |
| Náboje | Formula QR front and rear |
| Dráty | Stainless Steel, 14g |
| Brzdy | Mechanical cable actuated disc, 160/160mm |
| Brzdové páky | Alloy |
| Řídítka | GT All Terra Alloy Riser, 25mm rise, 8° sweep, 6° rise, 700mm |
| Představec | Alloy 1 1/8” Threadless, 4-Bolt W/ CNC Face Plate, 31.8, 8° |
| Gripy | GT Statement logo grips |
| Hlavové složení | Semi Integrated, Sealed cartridge |
| Sedlo | GT MTB |
| Sedlovka | Alloy Micro Adjust 27.2 x 300mm |
| Ročník | 2019 |
| Platforma | AGGRESSOR |
| Rám | |
| Materiál: | alu |
| Zdvih (vidlice): | 75 mm |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 3x7 |
| Kola | |
| Velikost kol: | 27.5" |
| Brzdy | |
| Brzdy: | hydraulické kotoučové |
![]() |
Návod (kola GT) |