Pokud jsi jako doma na prudkých kopcích, který si rád sám vyjedeš a cestu dolů si užiješ po krkolomných trailech, tak GT Force Carbon jako univerzální all-moutain bike se zdvihem 160 mm vpředu a 150 mm vzadu je přesně pro tebe. Je dostatečně odolný, aby s tebou přežil enduro závod, ale zárověň dostatečně lehký na celodenní brouzdání s partou při objevování nových trailů.
GT vrací zpět do hry svůj legendární systém odpružení LTS, ovšem po patřičné modernizaci. LTS - Linkage Tuned Suspension - platforma, kterou lze naladit na kola všech kategorií a zdvihů. Co to znamená pro jezdce? Lepší výkon při brzdění, pohlcování rázů, navýšení trakce, větší jistota a větší zábava.
Profil jezdce
Cyklista preferující jízdu z kopce, který v sedle kola stráví třeba celý den.
Klíčové vlastnosti
| Rám | Force Alloy 27.5” frame, 150mm Travel, BSA 73mm, LockR Pivots, Tapered Head Tube, Boost 12x148 Thru-Axle, 185x55mm Trunnion Shock Mount, ISCG05 |
| Tlumič | RockShox Super Deluxe Coil Select R, Coil, 185x55mm, Metric Trunnion |
| Vidlice | RockShox Lyrik Select RC, 160mm, Charger Damper, BOOST 15x110mm, tapered steerer, 46mm offset |
| Kliky | Truvativ Descendent 6K, Dub, 32t, 170mm (S-L), 175mm (XL) |
| Pedály | Not Included |
| Přehazovačka | SRAM SX Eagle |
| Řazení | SRAM SX Eagle, 12-speed |
| Kazeta | SRAM XG-1275, GX Eagle, 10-50, 12-speed |
| Řetěz | SRAM SX Eagle, 12-speed |
| Ráfky | WTB ST i29 TCS 2.0, 32h, tubeless ready |
| Pláště | Schwalbe Hans Dampf Performance, 27.5 x 2.35", TwinSkin, Addix Compound, tubeless readySchwalbe Hans Dampf EVO, 27.5 x 2.35", SnakeSkin, Addix Soft Compound, tubeless ready |
| Náboje | Formula 15x110Formula 12 x 148 w/ HG driver 12x148 |
| Dráty | Stainless Steel, 14g |
| Brzdy | TRP Slate T4 hydro disc, 203/180mm rotors |
| Brzdové páky | TRP Slate T4 |
| Řídítka | GT Alloy riser bar, 15mm rise, 780mm width |
| Představec | GT Alloy Stem, 31.8mm Clamp, 45mm Length |
| Gripy | GT Statement2 Double Lock-on Grips |
| Hlavové složení | FSA NO.42, Semi Integrated, Sealed Bearing, Tapered |
| Sedlo | WTB Silverado Sport, steel rails |
| Sedlovka | TranzX Dropper, 31.6, Internal Routing, 120mm (S,M), 150mm (L,XL) |
| Ročník | 2020 |
| Platforma | FORCE |
![]() |
Návod (kola GT) |