Cyklistika
Jízdní kola
Elektrokola
Komponenty
Nářadí a údržba
Batohy a ledvinky
Brýle
Chrániče
Péče o tělo
Výživa
Motokros
Běh
Volný čas
Půjčovna
| Rám | |
| Rám: | KELLYS e-Frame Allmountain 27.5, Uni-Body Integrated Design / Four-bar link, 150 mm rear travel, tapered HT, internal routing, 12x148 mm Boost thru axle |
| Vidlice: | ROCK SHOX Sektor RL (27.5) Boost, 150 mm, DebonAir / Motion Control RL / Maxle Stealth 15 mm thru axle |
| Tlumič: | ROCK SHOX Deluxe RT, DebonAir / Rapid Recovery / Open-Pedal / Trunnion mount (205x65 mm) |
| Pohon | |
| Řazení: | SHIMANO Deore SL-M6000-R Rapidfire Plus |
| Přehazovačka: | SHIMANO Deore M6000 (direct mount) |
| Kazeta: | SHIMANO CS-HG500-10 (11-42T) |
| Řetěz: | KMC e10T |
| Kliky: | SHIMANO FC-E8000 (38T) - length 170 mm |
| Pedály: | plastic |
| Komponenty | |
| Řídítka: | KLS Alm/En 70 RiseBar - diam 31.8 mm / rise 25 mm / width 760 mm |
| Gripy: | KLS Poison |
| Představec: | KLS Alm/En 50 - diam 28.6 mm / bar bore 31.8 mm / length 60 mm |
| Sedlovka: | KS RAGE-I Remote Telescopic - diam 31.6 mm / length 442 mm, travel 150 mm |
| Sedlo: | KLS Styx |
| Kola | |
| Přední ráfek: | KLS Valor Disc 584x27 (32 holes) |
| Přední náboj: | SHIMANO MT400-B Disc Center Lock (15x110 mm / 12x148 mm / 32 holes) |
| Přední plášť: | MICHELIN Wild AM Performance 65-584 (27.5x2.60) Tubeless Ready |
| Brzdy | |
| Brzdy: | SHIMANO MT400 Hydraulic Disc |
| Brzdové páky: | SHIMANO BL-MT400 |
| Brzdové kotouče: | 203 mm front / 203 mm rear |
| Hlavové složení: | FSA 1.5 integrated |
| výplet kola: | stainless steel black |
| motor: | SHIMANO STEPS E7000, 36 V |
| baterie: | KELLYS Re-Charge Li-ion internal 630 Wh / capacity 17.5 Ah / powered by SIMPLO |
| řadící jednotka: | SHIMANO SW-E7000 |
| cyklopočítač: | SHIMANO SC-E7000 |
Kellys je slovenská značka jízdních kol a elektrokol s tradicí od roku 1991. Vyrábí horská, krosová, městská i dětská kola a elektrokola a své produkty dodává do desítek zemí po celém světě. Důraz klade na vlastní vývoj rámů, moderní technologie a dobrý poměr ceny a výkonu.

