Cyklistika
Jízdní kola
Elektrokola
Komponenty
Nářadí a údržba
Batohy a ledvinky
Brýle
Chrániče
Péče o tělo
Výživa
Motokros
Běh
Volný čas
Půjčovna
| Rám | |
| Rám: | KELLYS Dirt DJ 26", tapered HT, single-speed |
| Vidlice: | RST Omega T (26"), 100 mm, coil spring |
| Pohon | |
| Kazeta: | single-speed 15T |
| Řetěz: | KMC Z1 |
| Kliky: | SAMOX (32T) - délka 170 mm |
| Středové složení: | SAMOX cartridge |
| Pedály: | plastic platform |
| Komponenty | |
| Řídítka: | KLS Active RiseBar - diam 31.8 mm / rise 18 mm / šířka 760 mm |
| Gripy: | kraton |
| Představec: | KLS CNC - diam 28.6 mm / bar bore 35 mm / délka 35 mm |
| Sedlovka: | BMX Pivotal - diam 30.9 mm / délka 200 mm |
| Sedlo: | BMX Pivotal |
| Kola | |
| Přední ráfek: | KLS Asesino 30 Disc 559x30 (32 děr) |
| Přední náboj: | KT Disc single-speed (32 děr) |
| Přední plášť: | KENDA Small Block Eight 58-559 (26"x2.35) |
| Brzdy | |
| Brzdy: | Mechanical Disc |
| Brzdové páky: | TEKTRO |
| Brzdové kotouče: | zadní 160 mm |
| Hlavové složení: | semi-integrated |
| výplet kola: | stainless steel black |
| Barva: | Graphite grey |
Kellys je slovenská značka jízdních kol a elektrokol s tradicí od roku 1991. Vyrábí horská, krosová, městská i dětská kola a elektrokola a své produkty dodává do desítek zemí po celém světě. Důraz klade na vlastní vývoj rámů, moderní technologie a dobrý poměr ceny a výkonu.

