Dětské kolo pro kluky Mongoose Rockadile s koly o průměru 20".
Mohlo by vás zajímat:
| Rám | Tectonic T1, aluminum, 20" sport geometry, internal cable routing, 9 mm x 135 mm dropout, replaceable hanger |
| Vidlice | Xposure, 20", steel steerer, lockout, 9 mm x 100 mm, QR, 60 mm travel |
| Kliky | Samox SAC30-111P, aluminum, 32T |
| Pedály | Mongoose, nylon |
| Přehazovačka | Shimano RD-FT35 |
| Řazení | Shimano RS36, 7 |
| Kazeta | Sunrace, 7-speed, 14-34T |
| Řetěz | KMC HV500 |
| Ráfky | Xposure, aluminum double wall, 23 mm ID, 32H |
| Pláště | Mongoose, 20 in x 2.1 in, wire bead |
| Náboje | Xposure, aluminum, 9 mm x 100mm, 32H, 6-boltXposure, aluminum, ball bearing, 3/8 mm x 135 mm, 32H, 6-bolt |
| Dráty | 14G, stainless steel |
| Brzdy | Radius, linear pull, aluminum |
| Řídítka | Mongoose, aluminum, 520 mm width, 6° rise, 25.4 mm clamp |
| Představec | Xposure diecast, threadless, 7°, 31.8 mm clamp |
| Gripy | Mongoose, single density |
| Hlavové složení | Threadless, ZS44/ZS44, retainer bearing |
| Sedlo | Mongoose Kids, integrated rails |
| Sedlovka | Xposure, aluminum, 350 mm, 20 mm offset, 31.6 mm |
| Ročník | 2020 |
| Platforma | ROCKADILE |
Mongoose je americká značka známá svými BMX a horskými koly. Nabízí odolné, stylové a zábavné modely pro jezdce, kteří milují výkon i dobrodružství.