Dámské horské kolo s koly o průměru 27.5" vybavené sadou Shimano 2x8.
| Rám | Tectonic T1, aluminum, 27.5" sport geometry, internal cable routing, 9 mm x 135 mm dropout, replaceable hanger |
| Vidlice | Xposure, 27.5", steel steerer, lockout, 9 mm x 100 mm, QR, 80 mm travel |
| Kliky | Prowheel TM-CY10, aluminum, 36/22T |
| Pedály | Mongoose, nylon |
| Přesmykač | Shimano FD-M315, band clamp |
| Přehazovačka | Shimano RD-TX800 |
| Řazení | Shimano SL-M315, 2 x 8 |
| Kazeta | Sunrace, 8-speed, 11-34T |
| Řetěz | KMC Z8 |
| Ráfky | Xposure MD-16, aluminum double wall, 19 mm ID, 32H |
| Pláště | Xposure MTB, 27.5 in x 2.1 in, wire bead |
| Náboje | Xposure, aluminum, ball bearing, 9 mm x 100 mm, 32H, 6-boltXposure, aluminum, ball bearing, 9 mm x 135 mm, 32H, 6-bolt |
| Dráty | 14G, stainless steel |
| Brzdy | Mongoose, mechanical, aluminum, 160 mm rotor |
| Řídítka | Xposure, double-butted aluminum, 680 mm width, 25 mm rise, 31.8 mm clamp |
| Představec | Xposure diecast, threadless, 70 mm/90 mm, 7°, 31.8 mm clamp |
| Gripy | Xposure Kraton, single density |
| Hlavové složení | Threadless, ZS44/ZS44, retainer bearing |
| Sedlo | Mongoose MTB comfort, steel rails |
| Sedlovka | Xposure, aluminum, 350 mm, 20 mm offset, 31.6 mm |
| Ročník | 2020 |
| Platforma | SWITCHBACK |
| Rám | |
| Materiál: | alu |
| Zdvih (vidlice): | 80 mm |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 2x8 |
| Kola | |
| Velikost kol: | 27.5" |
| Brzdy | |
| Brzdy: | hydraulické kotoučové |
Mongoose je americká značka známá svými BMX a horskými koly. Nabízí odolné, stylové a zábavné modely pro jezdce, kteří milují výkon i dobrodružství.