Horské kolo s koly o průměru 29" vybavené sadou Shimano SLX 1x11.
| Rám | Tectonic T2, aluminum, 29" cross country geometry, internal cable routing, 9 mm x 141 mm QR dropout convertible to 12 mm x 148 mm thru axle, replaceable hanger, tapered headtube |
| Vidlice | SR Suntour XCM, 29", steel steerer, hydraulic lockout, 9 mm x 100 mm, QR, 100 mm travel |
| Kliky | Prowheel Charm, aluminum, 30T |
| Pedály | Mongoose, nylon |
| Přehazovačka | Shimano SLX RD-M7000 |
| Řazení | Shimano SLX SL-M7000, 11-speed |
| Kazeta | Sunrace, 11-speed, 11-46T |
| Řetěz | KMC X11 |
| Ráfky | WTB ST-i29, aluminum double wall, 29 mm ID, 32H, tubeless compatible |
| Pláště | Kenda Kadre, 29 in x 2.20 in, wire bead |
| Náboje | Xposure, aluminum, ball bearing, 9 mm x 100 mm, 32H, 6-boltXposure, aluminum, ball bearing, 9 mm x 141 mm QR, 32H, 6-bolt |
| Dráty | 14G, stainless steel |
| Brzdy | Tektro HD-M290, hydraulic, aluminum, 160 mm rotor |
| Řídítka | Xposure, double-butted aluminum, 740 mm width, 15 mm rise, 31.8 mm clamp |
| Představec | Xposure 3D forged aluminum, threadless, 60 mm/70 mm, 6°, 31.8 mm clamp |
| Gripy | Xposure Kraton, semi-ergo lock on |
| Hlavové složení | Threadless, ZS44/ZS56, retainer bearing |
| Sedlo | Mongoose MTB, steel rails |
| Sedlovka | Xposure, aluminum, 350 mm, zero offset, 31.6 mm |
| Ročník | 2020 |
| Platforma | TYAX |
| Rám | |
| Materiál: | alu |
| Zdvih (vidlice): | 100 mm |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 1x11 |
| Kola | |
| Velikost kol: | 29" |
| Určení (dle pohlaví): | pánské / unisex |
Mongoose je americká značka známá svými BMX a horskými koly. Nabízí odolné, stylové a zábavné modely pro jezdce, kteří milují výkon i dobrodružství.