Cyklistika
Jízdní kola
Elektrokola
Komponenty
Nářadí a údržba
Batohy a ledvinky
Brýle
Chrániče
Péče o tělo
Výživa
Motokros
Běh
Volný čas
Půjčovna
Superior XC 859 je pohodlné horské kolo 29" pro celodenní výlety mimo zpevněné cesty.
| Rám | |
| Materiál: | alu |
| Zdvih (vidlice): | 100 mm |
| Rám: | Alu 6061 T6 Double Butted, Smooth Welding, Sport Geometry, Geometry, Integrated Cable Routing, BB BSA 73 mm, IDK dropout, |
| Vidlice: | RST Blaze, 1-1/8", 100mm travel |
| Pohon | |
| Počet rychlostí: | 2x9 |
| Řazení: | SHIMANO DEORE SL-M4100-R, RAPIDFIRE Plus, 10-speed |
| Přehazovačka: | SHIMANO DEORE RD-M4120, Shadow Design |
| Kazeta: | SHIMANO DEORE CS-M4100, 10-speed, 11-42T |
| Řetěz: | KMC X10 |
| Kliky: | SHIMANO FC-MT5100-1, 32T |
| Středové složení: | SHIMANO, Cartridge Bearing |
| Pedály: | Marwi SP-610 |
| Komponenty | |
| Sedlovka: | alu |
| Řídítka: | ONE Alloy, 12mm rise, 31.8mm |
| Gripy: | ONE Sport, Lock-On |
| Představec: | ONE Sport, Alloy, 31.8mm, -8° |
| Sedlovka: | ONE Sport, Alloy, 30.9mm |
| Sedlo: | Selle Royal Vivo |
| Kola | |
| Velikost kol: | 29" |
| Přední ráfek: | STARS J25D, Disc, 32H |
| Přední náboj: | SHIMANO HB-QC300, 32H, CL, M9X100mm, QR Type |
| Přední plášť: | CST Jack Rabbit, 29x2.25" |
| Zadní ráfek: | STARS J25D, Disc, 32H |
| Zadní náboj: | SHIMANO FH-QC300-HM, 32H, CL, M10X135mm, QR Type |
| Zadní plášť: | CST Jack Rabbit, 29x2.25" |
| Brzdy | |
| Brzdy: | hydraulické kotoučové |
| Brzdy: | SHIMANO MT200, hydraulic disc brake |
| Brzdové kotouče: | Rotor 160mm |
| Určení (dle pohlaví): | pánské / unisex |
| Hlavové složení: | ONE CHH1505, 1-1/8“, ZS44/28.6 - ZS56/30 |
| Hmotnost: | 14.3 kg |
![]() |
Návod (kola Superior) |
Superior je český výrobce kol a elektrokol známý lehkými rámy, moderním designem a spolehlivým zpracováním. Nabízí ideální kombinaci kvality, výkonu a stylu pro každého cyklistu.


