»  O nás  »  Nabídka práce

Nabídka práce

Naše prodejna SPOKE ve Třemošné u Plzně rozšiřuje svůj tým a hledá nové kolegy na tyto pozice:

1. Prodavač

Práce na této pozici je orientována hlavně na obsluhu zákazníka na prodejně, správu e-shopu, vyřizování telefonických a e-mailových dotazů včetně příjmu kol do servisu. Pozici je možno obsadit na HPP, případně dle domluvy i na zkrácený úvazek (odpolední). Nástup možný ihned.

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníkem mail/telefon/prodejna
  • příjem servisních zakázek
  • správa e-shopu

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti s 18 letou historií
  • odpovídající platové ohodnocení (dle zapracování a zkušenosti)
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenkový paušál
  • přátelský a uvolněný kolektiv
  • sleva na prodávané zboží
  • obratové bonusy

Ideální kandidát by měl mít:

  • velmi dobrou znalost sortimentu (cyklo)
  • znalost pokročilého ovládání PC (zadávání zakázek do systému, vystavení faktur, vyřizování e-mailů apod)
  • zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
  • kladný vztah ke sportu (cyklistika)
  • předchozí zkušenost v oboru výhodou

V případě vašeho zájmu o tuto pozici zašlete, prosím, strukturovaný profesní životopis s fotografií a krátký motivační dopis zdůvodňující Váš zájem o tuto pozici na libor@spoke.cz.

2. Mechanik

Práce na této pozici je orientována hlavně na servis jízdních kol. Pozici je možno obsadit na HPP, případně dle domluvy i na zkrácený úvazek či brigádu. Nástup možný ihned.

  • servis a opravy jízdních kol a elektrokol
  • sestavování nových jízdních kol a elektrokol na prodejnu
  • příprava jízdních kol a elektrokol k expedici (seřízení a balení)

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti s 18 letou historií

  • velmi dobrou znalost a zkušenost se servisem jízdních kol
  • základní znalost ovládání PC (zadávání zakázek do systému, vyřizování e-mailů apod)

Provozováno na Provozováno na systému NetShops
Potřebujeme Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.
Souhlas můžete odmítnout zde.
Zobrazit více