»  Informace k nákupu  »  Služby a výhody

Služby a výhody

Zaslání kola na adresu

Vybrané jízdní kolo nebo elektrokolo vám můžeme poslat přímo na adresu domů. Kola posíláme výhradně zkontrolovaná a seřízená. Máte tak jistotu, že po příchodu kola nebudete muset navštívit servis. Podrobnosti v jakém stavu vám kolo dorazí naleznete v tomto článku.


 

Rozvoz kol

Máte obavu, že nezvládnete dokončit sestavení kola z krabice? Dáváte přednost osobnímu předání a uvítáte převzetí přímo od vyškoleného odborníka, který vám může dát do začátku cenné rady? Pak je tato služba přesně pro vás. Objednané kolo vám dovezeme na vaší adresu složené, seřízené a připravené na jízdu. Stačí jen sednout a vyrazit na výlet. Podrobnosti k rozvozu kol naleznete v tomto článku.
 

Servis

Na našem servisu si opravdu zakládáme. Jsme vybaveni špičkovým nářadím ParkTool a Unior a naši mechanici procházejí pravidelně důležitými školeními. Jsme autorizovaný servis Giant, Fox Shox, Rock Shox a Bosch. Provádíme všechny důležité úkony od seřízení přehazovačky až po kompletní repase odpružení nebo výměnu ložisek v rámu.

 

Výkup dětských kol

Rostou jako z vody, každý rok nové boty, oblečení, lyže a dost často i kolo. Pokud tenhle problém dobře znáte, máme pro vás řešení. Při koupi nového dětského kola nabízíme výkup starého protiúčtem. Více informací naleznete v tomto článku.
Věrnostní program

Jsme rádi, že se vám u nás líbí. Aby se vám líbilo ještě víc, odměňujeme vaší věrnost a podporu dalšími výhodami. Chceme být spolehlivým partnerem ve vašem sportu a chceme, aby vám to dávalo smysl. Mrkněte tedy na všchny benefity, které nabízí náš věrnostní program.

Provozováno na Provozováno na systému NetShops
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace Zavřít